Rzetelna Gmina Krzeszowice
Panel dyskusyjny pt. „Solidarność i dialog międzypokoleniowy – recepta na dobre i gorsze czasy”
Inicjatywy

Panel dyskusyjny pt. „Solidarność i dialog międzypokoleniowy – recepta na dobre i gorsze czasy”

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym Panelu dyskusyjnym pt. „Solidarność i dialog międzypokoleniowy – recepta na dobre i gorsze czasy”. Wprawdzie na publiczności zdecydowanie więcej Seniorów niż młodych ludzi, ale to właśnie pokazuje problem z którym należy walczyć. Młodzież również musi czuć się częścią naszej gminy i czuć, że ich głos jest słyszalny. Dlatego dla Nas to spotkanie było bardzo inspirujące, dowiedzieliśmy się jak postrzegamy siebie nawzajem i określiliśmy potrzeby każdej z grup. Dodatkowo podsumowaliśmy, że w gminie Krzeszowice jest miejsce dla każdej grupy społecznej, ponieważ wszyscy się uzupełniamy. Na koniec dodamy, że harmonizowanie potrzeb różnych pokoleń stanie się możliwe, kiedy ich przedstawiciele będą świadomi swoich potrzeb, ale będą także otwarci i gotowi do zrozumienia potrzeb innych pokoleń. To co powinno spajać owe zróżnicowane potrzeby i aspiracje to podzielane przekonanie o istnieniu dobra wspólnego, którego siła polega na inkluzji różnych perspektyw, potrzeb, wyzwań, ale i zasobów, bo łączy nasz gmina Krzeszowice. Dziękujemy za wsparcie w organizacji  klubokawiarni Tomi oraz Bank Spółdzielczy w Krzeszowicach

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym Panelu dyskusyjnym pt. „Solidarność i dialog międzypokoleniowy – recepta na dobre i gorsze czasy”.

Wprawdzie na publiczności zdecydowanie więcej Seniorów niż młodych ludzi, ale to właśnie pokazuje problem z którym należy walczyć. Młodzież również musi czuć się częścią naszej gminy i czuć, że ich głos jest słyszalny.

Dlatego dla Nas to spotkanie było bardzo inspirujące, dowiedzieliśmy się jak postrzegamy siebie nawzajem i określiliśmy potrzeby każdej z grup. Dodatkowo podsumowaliśmy, że w gminie Krzeszowice jest miejsce dla każdej grupy społecznej, ponieważ wszyscy się uzupełniamy.

Na koniec dodamy, że harmonizowanie potrzeb różnych pokoleń stanie się możliwe, kiedy ich przedstawiciele będą świadomi swoich potrzeb, ale będą także otwarci i gotowi do zrozumienia potrzeb innych pokoleń. To co powinno spajać owe zróżnicowane potrzeby i aspiracje to podzielane przekonanie o istnieniu dobra wspólnego, którego siła polega na inkluzji różnych perspektyw, potrzeb, wyzwań, ale i zasobów, bo łączy nasz gmina Krzeszowice.

Dziękujemy za wsparcie w organizacji  klubokawiarni Tomi oraz Bank Spółdzielczy w Krzeszowicach